Face ID nie działa iPhone 11 Pro Max

Jedną z ogromnych zalet wszystkich nowszych telefonów marki Apple, jest stosowanie w nich niezwykle precyzyjnego w działaniu systemu rozpoznawania twarzy. Jego sercem jest moduł Face ID, który pełni bardzo istotną funkcję m.in. w modelu iPhone 11 Pro Max.

Służy do odblokowywania urządzenia oraz autoryzacji płatności mobilnych bez konieczności wpisywania kodu PIN czy skanowania odcisku palca. Gdy ulegnie awarii, korzystanie z telefonu staje się mniej wygodne i jeśli zmagasz się z takim problemem, wyślij zgłoszenie naprawy do naszego serwisu. U nas ceny usług serwisowych są zawsze konkurencyjne!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 11 Pro Max

Nie włącza się iPhone 11 Pro Max

Zleć naprawdę modułu Face ID bez narażania się na koszty

Musisz mieć świadomość tego, że moduł rozpoznawania twarzy to niezwykle skomplikowane urządzenie, dlatego niestety w niektórych przypadkach jego naprawa jest niewykonalna. Jednak oddając telefon iPhone 11 Pro Max z niesprawnym Face ID do naszego serwisu, unikasz ryzyka narażania się na koszty. Bardzo wnikliwie przeanalizujemy powód niesprawności tego podzespołu.

Taka diagnoza jest bezpłatna, a do tego wycenę usunięcia usterki przygotujemy tylko wtedy, gdy będziemy mieć pewność, że moduł rozpoznawania twarzy uda się przywrócić do pełnej sprawności! Potwierdzeniem tego będzie aż 12-miesięczna gwarancja na wykonaną usługę serwisową.

iPhone 11 Pro Max z niesprawnym Face ID możesz do nas wysłać!

Każdy zainteresowany skorzystaniem z usług naszego serwisu sprzętu Apple może osobiście dostarczyć niesprawny telefon do siedziby mieszczącej się na terenie Kielc. Jednak prowadzimy działalność ogólnopolską, dlatego oferujemy również możliwość wysłania smartfonu. Zlecenie dla kuriera wygenerujesz poprzez formularz online. Będzie bezpłatne, jeśli zdecydujesz się na naprawę Face ID w iPhone 11 Pro Max – pokrywamy koszty przesyłki w obie strony!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro Max » Face ID nie działa iPhone 11 Pro Max