Wymiana aparatu iPhone 14

Jedną z ważniejszych zalet telefonów iPhone 14 jest możliwość robienia nimi wyjątkowo pięknych zdjęć. Jeśli więc zauważasz na nich różnego rodzaju defekty czy przekłamania kolorów, z dużym prawdopodobieństwem awarii uległ moduł aparatu. Czasem objawem jest również czarny obraz pojawiający się po uruchomieniu aplikacji do fotografowania.

Zmagając się z takim problemem, skorzystaj z usług naszej firmy – zajmiemy się wnikliwą diagnozą usterki, a następnie jej usunięciem. Skorzystaj z formularza na stronie, aby przygotować zgłoszenie serwisowe i poznać wycenę naprawy, która jest niezobowiązująca!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Wymieniając aparaty w telefonach iPhone 14 stosujemy oryginalne części Apple

Zlecając taką naprawę w naszym serwisie, możesz czuć się w pełni bezpiecznie, gdyż oddajesz telefon w ręce specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami do serwisowania telefonów iPhone 14.

Oprócz tego, w przypadku wymiany modułu aparatu, zawsze stosujemy oryginalną część od Apple. Dzięki temu po zrealizowaniu usługi funkcjonalność smartfonu jest identyczna, jak przed wystąpieniem usterki – znów będziesz mógł nim robić wysokiej jakości zdjęcia. W naszej firmie realizujemy serwis wysyłkowy, dlatego możesz się do nas zgłosić niezależnie od miejsca zamieszkania. Jeśli zlecisz nam naprawę, pokryjemy koszty dostawy telefonu w obie strony – zapraszamy do kontaktu!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » Wymiana aparatu iPhone 14