Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Jeśli coraz częściej musisz ładować baterię swojego iPhone’a 14 Pro lub uległa ona uszkodzeniu, powinieneś wymienić ją na nową. Skorzystaj w tym celu z oferty naszego serwisu – zatrudniamy specjalistów z certyfikacją Apple i dysponujemy profesjonalnymi narzędziami.

Wymienimy zużyte ogniwo na oryginał lub jego zamiennik cechujący się porównywalną jakością. W obu przypadkach na wykonaną usługę wystawiamy 12- miesięczną gwarancję. Wyślij lub dostarcz osobiście do naszej siedziby telefon ze zużytą bądź uszkodzoną baterią – diagnoza urządzenia i wycena jego naprawy są darmowe!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Wymiana baterii w iPhonie 14 Pro na oryginał lub zamiennik – Ty decydujesz!

Klientom zlecającym nam wymianę baterii w iPhonie 14 Pro oferujemy możliwość wyboru pomiędzy usługą autoryzowaną a nieautoryzowaną. Pierwsza z nich dotyczy montażu części od Apple, co zostanie zarejestrowane w oficjalnym systemie producenta telefonu.

Druga opcja jest tańsza, a w jej przypadku wykorzystujemy bardzo wysokiej jakości zamiennik. Ponieważ profesjonalnie podchodzimy do serwisu, wymieniamy jedynie zużyte ogniwo, pozostawiając oryginalny, zarządzający  nim układ elektroniczny. Dzięki temu użytkownik zachowa dostęp do informacji o rzeczywistej kondycji baterii

Usługa wymiany baterii w iPhonie 14 Pro, na którą otrzymasz gwarancję!

Zaufaj specjalistom i zleć wymianę baterii w iPhone 14 Pro – otrzymasz roczną gwarancję na usługę! Jednocześnie gwarantujemy terminową naprawę oraz fachową obsługę klienta. Postęp realizacji usługi możesz wygodnie śledzić w systemie online. Wycena jest bezpłatna, dlatego już dziś dostarcz do nas telefon – przynieś go osobiście do siedziby w Kielcach lub wyślij, wypełniając wcześniej formularz zgłoszenia serwisu.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Wymiana baterii iPhone 14 Pro