Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Jednym z najdelikatniejszych i jednocześnie najważniejszych elementów każdego smartfonu, jest wyświetlacz. Łatwo go uszkodzić np. poprzez upuszczenie urządzenia z większej wysokości czy obicie go o twardą powierzchnię.

W wyniku takiej usterki użytkownik nierzadko całkowicie traci możliwość korzystania z telefonu, ale na szczęście można go przywrócić do pełnej sprawności. Jeśli masz model iPhone SE z zepsutym ekranem, zgłoś się do naszego serwisu. Zamontujemy nowy wyświetlacz, gwarantując konkurencyjną cenę usługi oraz profesjonalną jej realizację

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Zalany iPhone SE

Wymiana szkła aparatu iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Touch ID nie działa iPhone SE

Nie włącza się iPhone SE

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny wymiany wyświetlacza w iPhone SE

Możesz wysłać do nas zgłoszenie naprawy swojego telefonu bez żadnych zobowiązań. Wycena usługi jest bowiem bezpłatna i ostateczną decyzję o wymianie wyświetlacza w iPhone SE podejmiesz dopiero po jej otrzymaniu.
Zależnie od Twoich potrzeb oraz budżetu, proponujemy montaż oryginalnego ekranu Apple lub dużo tańszego zamiennika o porównywalnej jakości. Już dziś dostarcz swój zepsuty iPhone SE, odwiedzając nas osobiście w siedzibie na terenie Kielc lub zlecając wysyłkę kurierką.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę wyświetlacza, postęp prac będziesz mógł śledzić w systemie online. Do tego na wykonaną usługę otrzymasz aż roczną gwarancję!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » Wymiana wyświetlacza iPhone SE