Wymiana baterii iPhone 11

Z biegiem czasu akumulator zasilający telefon zaczyna tracić swoją pierwotną pojemność. Skutkuje to koniecznością częstszego ładowania, co w pewnym momencie staje się uciążliwe. Ponieważ dotyczy to każdego
smartfonu, wymiana baterii jest jedną z częściej realizowanych przez nas usług serwisowych. Montujemy je m.in. w urządzeniach iPhone 11 i jeśli masz taki telefon ze zużytym akumulatorem, przekaż go nam do naprawy – gwarantujemy terminowość i konkurencyjne ceny!

Kiedy wymienić baterię w iPhonie 11?

System operacyjny telefonów marki Apple informuje użytkownika o konieczności wymiany akumulatora, gdy jego pojemność spadnie poniżej 80%. Jest to moment, w którym faktycznie jest ona na tyle niska, że przy codziennym intensywnym użytkowaniu urządzenia konieczność częstego ładowania staje się uciążliwa. Właśnie wtedy warto zdecydować się na montaż nowej baterii i jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, zgłoś się do nas. Możesz zdecydować się na naprawę autoryzowaną lub nieautoryzowaną.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Autoryzowana i nieautoryzowana wymiana baterii – jakie są różnice?

W przypadku naprawy autoryzowanej wymieniamy baterię w iPhonie 11 na oryginalną część, którą kupujemy bezpośrednio od Apple. Usługa jest droższa, ale za to rejestrowana w systemie producenta telefonu. Do tego po jej wykonaniu w smartfonie zniknie komunikat o zużyciu akumulatora i jednocześnie pojawi się informacja potwierdzająca oryginalność nowego podzespołu.

Z kolei wybór naprawy nieautoryzowanej wiąże się z niższym kosztem. Do jej wykonania wykorzystujemy zamiennik baterii, gwarantując jednocześnie, że jego jakość jest porównywalna z oryginałem. W tym przypadku należy liczyć się jednak z faktem, że zamienną baterie musimy odpowiednio opracować, aby w systemie operacyjnym telefonu iPhone 11 widniała informacja o aktualnej kondycji akumulatora.

Zleć darmową wycenę wymiany baterii w iPhone 11

Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, już dziś zleć wykonanie jej wyceny. Jest bezpłatna i niezobowiązująca, a gdy zdecydujesz się na przedstawioną ofertę naprawy, możesz za darmo wysłać do nas swojego
iPhone’a 11. W naszej firmie otrzymasz aż 12-miesięczną gwarancję na serwis – zapraszamy do kontaktu!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Wymiana baterii iPhone 11