Zalany iPhone 15 Plus

Twój telefon iPhone 15 Plus uległ zalaniu lub cały wpadł do wody bądź innego płynu? W takiej sytuacji powinieneś szybko reagować. Gdy dojdzie do takiego zdarzenia, natychmiast wyłącz urządzenie, a następnie jak najszybciej oddaj je do serwisu na diagnozę – skorzystaj z oferty naszej firmy.

Zatrudniamy serwisantów z certyfikacją Apple, mamy specjalistyczne narzędzia oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. Dokładnie sprawdzimy stan Twojego smartfona po zalaniu i jeśli zajdzie taka potrzeba, zaproponujemy naprawę, przygotowując niezobowiązującą wycenę – zapraszamy do kontaktu!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Zleć naprawę zalanego telefonu iPhone 15 Plus, aby ograniczyć ryzyko jego poważnej awarii!

Czy wiesz, że ciecz dostająca się do wnętrza telefonu może doprowadzić do jego awarii dopiero po pewnym czasie? Z tego powodu nawet gdy iPhone 15 Plus po zalaniu działa poprawnie, powinieneś wyłączyć go i zlecić specjalistom przeprowadzenie diagnozy. Jeśli płyn dostał się do wnętrza, istnieje duże ryzyko, że pojawi się korozja i nieodwracalnie uszkodzi podzespoły.

Naprawa takiego smartfonu w wielu przypadkach jest nieopłacalna lub nawet niemożliwa do wykonania! Zamiast narażać się na ogromne koszty, już dziś dostarcz nam telefon iPhone 15 Plus po zalaniu. Przynieś go osobiście do siedziby serwisu w Kielcach lub wyślij bez wychodzenia z domu – możemy zamówić kuriera pod wskazany adres. Jeśli urządzenie będzie wymagać naprawy i zdecydujesz się na nią, otrzymasz 12- miesięczną gwarancję!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Zalany iPhone 15 Plus