Face ID nie działa iPhone 14

Ważną zaletą telefonów iPhone 14 jest obecność w nich tzw. modułu Face ID. Odpowiada on za rozpoznawanie twarzy, wykazując się wyjątkową precyzją działania. Zabezpiecza smartfon i wrażliwe dane jego użytkownika, służąc m.in. do odblokowywania urządzenia czy autoryzacji płatności mobilnych.

Tym samym uwalnia od konieczności wprowadzania haseł lub korzystania z czytników linii papilarnych, ale niestety, gdy ulegnie awarii, bardzo utrudnia korzystanie ze smartfona. Jego naprawa jest procesem wyjątkowo skomplikowanym i są w stanie ją wykonać tylko najlepsi specjaliści.

Właśnie takie osoby pracują w naszym serwisie, dlatego zapraszamy do kontaktu, jeśli zmagasz się z usterką modułu Face ID w iPhonie 14 – ustalimy przyczynę awarii i za darmo wycenimy jej usunięcie

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Naprawa modułu Face ID w iPhonie 14 bez narażania Cię na koszty!

Usuwanie usterek tego modułu jest trudne z racji jego niezwykle skomplikowanej budowy. Nasi serwisanci dysponują zarówno odpowiednią wiedzą, jak i narzędziami do wykonywania takich zadań. Jednak w niektórych przypadkach przywrócenie Face ID do pełnej sprawności jest niemożliwe.

Z tego powodu, gdy wyślesz do nas iPhone’a 14 z taką usterką, wnikliwie ją przeanalizujemy. Przygotujemy wycenę naprawy tylko w przypadku absolutnej pewności, że da się ją wykonać. Dzięki temu, korzystając z naszych usług serwisowych, unikasz ryzyka ponoszenia niepotrzebnych
kosztów!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » Face ID nie działa iPhone 14