Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Użytkownicy smartfonów muszą liczyć się z ryzykiem awarii wyświetlacza. Najczęstszym problemem jest jego pęknięcie, do którego może dojść m.in. w wyniku upadku urządzenia z większej wysokości.

Jeśli ekran przestanie się włączać lub pojawiają się na nim artefakty, jedynym rozwiązaniem jest wymiana całego
elementu, czym profesjonalnie zajmie się nasz serwis. Jeśli masz telefon iPhone 15 z taką usterkę, zgłoś naprawę na stronie, a następnie dostarcz sprzęt – osobiście do siedziby w Kielcach lub drogą wysyłkową. Bezpłatnie przygotujemy wycenę usługi serwisowej.

Do tego zyskasz możliwość wyboru pomiędzy montażem wyświetlacza oryginalnego a, cechującego się porównywalną jakością, tańszego zamiennika. Jeśli zlecisz nam jego wymianę, gwarantujemy, że smartfon wróci do Ciebie w pełni sprawny i bez widocznych śladów naprawy.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Zleć profesjonalistom wymianę wyświetlacza w iPhone 15

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych serwisantów z certyfikacją Apple, którzy wykonują naprawy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu zlecając im wymianę wyświetlacza w iPhone 15, zyskujesz pewność, że zostanie ona przeprowadzona zgodnie ze standardami technicznymi jego producenta.

Składając obudowę, zadbają o to, aby spełniała parametry szczelności zgodne ze specyfikacją danego modelu. Najwyższą jakość usługi potwierdzamy wystawieniem na nią aż 12-miesięcznej gwarancji – zapraszamy do kontaktu!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Wymiana wyświetlacza iPhone 15