Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro

Telefony Apple znane są z doskonałych aparatów fotograficznych. Dotyczy to także modelu iPhone 12 Pro. Użytkownicy mogą robić nim zdjęcia w bardzo wysokiej jakości obrazu. Zdarza się jednak, że na fotografiach pojawiają się różne zniekształcenia – ich obecność może świadczyć o pęknięciu lub poważnym zarysowaniu szkła ochronnego obiektywu. Jeśli zauważysz takie uszkodzenie w swoim smartfonie, oddaj go do naprawy w naszym serwisie – zajmiemy się wymianą tej szybki!

Pęknięte szkło znajdujące się nad obiektywem nie tylko pogarsza jakość zdjęć, ale może także skutkować dostaniem się zabrudzeń na optykę. Jego wymiana w naszym serwisie jest jednak niedroga, a przy tym to bardzo szybka usługa serwisowa. Co ważne, wystawiamy na nią aż 12-miesięczną gwarancję! Jeśli więc masz iPhone 12 Pro z takim uszkodzeniem, dostarcz go osobiście do naszego serwisu lub wyślij – kuriera zamówisz bezpłatnie za pośrednictwem naszej strony!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Pro

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

Face ID nie działa iPhone 12 Pro

Nie włącza się iPhone 12 Pro

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Pro » Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro