Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Pojawienie się pęknięć czy pajęczynki na ekranie telefonu to powszechne, ale często niejedyne skutki uszkodzenia tego elementu. W wyniku np. upadku smartfonu iPhone 11 na twarde podłoże, na jego wyświetlaczu mogą pojawić się także pionowe paski, a i czasem awarii ulega panel dotykowy czy moduł Face ID. W każdym z powyższych przypadków jedynym rozwiązanie jest wymiana tej części, czym profesjonalnie zajmie
się nasz serwis. Mamy autoryzację marki Apple i zatrudniamy zespół najlepszych serwisantów!

Sprawnie i profesjonalnie wymienimy wyświetlacz w iPhonie 11!

Zlecając nam naprawę telefonu iPhone 11 z uszkodzonym ekranem, możesz wybrać jedną z dwóch opcji usługi. Pierwsza z nich – droższa – obejmuje wymianę części na odpowiednik zamówiony bezpośrednio od Apple. Z kolei druga jest tańsza, gdyż w tym przypadku wykorzystujemy wysokiej klasy zamiennik wyświetlacza, którego jakość oraz żywotność jest porównywalna z oryginałem.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, u nas masz pewność profesjonalnego wykonania serwisu. Postępy prac możesz śledzić przez całą dobę w systemie online, a po ich wykonaniu otrzymasz roczną gwarancję na wymieniony wyświetlacz w iPhonie 11. Przywrócimy Twój telefon do pełnej sprawności – skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz na stronie, aby otrzymać wycenę naprawy. U nas diagnoza jest bezpłatna i niezobowiązująca!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Wymiana wyświetlacza iPhone 11