Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Jednym z kluczowych elementów każdego smartfona jest bateria, która wraz z biegiem czasu i kolejnymi cyklami ładowania stopniowo traci swoją pierwotną pojemność. W przypadku telefonów marki Apple, gdy spadnie do poziomu 80%, w systemie pojawia się komunikat z zaleceniem wymiany tego podzespołu.

Jeśli wyświetla się w Twoim iPhonie 14 Pro Max, zgłoś się do naszego serwisu. Zamontujemy w nim nowe ogniwa, przywracając urządzeniu fabryczną sprawność, na co otrzymasz aż 12-miesięczną gwarancję – wyślij zgłoszenie serwisowe i skorzystaj z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny naprawy!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Zleć wymianę baterii w iPhonie 14 Pro Max na nowy oryginał lub sprawdzony zamiennik

Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów w zakresie usługi wymiany baterii telefonu iPhone 14 Pro Max, proponujemy możliwość wyboru pomiędzy naprawą autoryzowaną oraz nieautoryzowaną. Pierwsza z nich dotyczy montażu oryginalnej części zamówionej bezpośrednio od producenta smartfona. Wykonanie takiego serwisu zostanie zarejestrowanie w systemie Apple.

Druga z dostępnych opcji to wymiana baterii na zamiennik cechujący się znacznie niższą ceną. Stosujemy wyłącznie części sprawdzonych marek, do których mamy ogromne zaufanie – ich jakość jest porównywalna z oryginałem. Oznacza to zarówno praktycznie identyczną pojemność, jak i żywotność. Co bardzo istotne, naprawa w tym przypadku polega na wymianie samych ogniw, a więc w urządzeniu pozostaje elektronika odpowiedzialna za zarządzaniem nimi. Dzięki temu użytkownik telefonu iPhone 14 Pro Max zachowuje możliwość weryfikacji kondycji baterii w systemie.

Zleć wymianę baterii w iPhonie 14 Pro Max – otrzymasz roczną gwarancję!

Niezależnie od tego, którą usługę wybierzesz – naprawę autoryzowaną czy nieautoryzowaną – otrzymasz na nią aż roczną gwarancję. Aby zlecić wymianę baterii w smartfonie iPhone 14 Pro Max, wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie, a następnie dostarcz nam telefon. Sam zdecyduj, czy wolisz go wysłać czy osobiście przynieść do siedziby serwisu w Kielcach. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta oraz terminową realizację usługi, której postęp możesz śledzić w systemie online.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max