Wymiana baterii iPhone 12 Mini

Smartfon towarzyszy Ci na co dzień przy różnych okazjach. Możliwość długotrwałego korzystania z iPhone’a 12 Mini uzależniona jest od zdolności baterii do kumulowania energii. Jeśli wspomniana część nie spełnia należycie swojego zadania, musisz zadbać o jej wymianę.

Nasz serwis INAPRAWY wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom w tym aspekcie. Najpierw bezpłatnie sprawdzamy żywotność starego podzespołu. Następnie po akceptacji kosztów usługi zastępujemy dotychczasowy zasobnik energii nowym podzespołem. Apple serializuje części, oznacza to, że wymieniając baterie na inny egzemplarz, nawet pochodzący z identycznego modelu, zobaczymy informacje „important message”, która oznaczać będzie, że ten telefon był poddany nieautoryzowanym modyfikacją.

Przez to w ustawieniach nie będziemy mogli sprawdzić kondycji baterii, a w jej miejscu zobaczymy informacja o wymaganym jej serwisie. Rozwiązaniem jest autoryzowana wymiana baterii, w naszym serwisie, dzięki współpracy z Apple, możemy oferować usługę wymiany baterii na nową oryginalną, która przypisana będzie do telefonu. Realizowane przez nas czynności serwisowe możesz na bieżąco monitorować za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej opcji!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Mini

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Mini

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Mini naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Mini

Wymiana szybki iPhone 12 Mini

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Mini

Wymiana baterii iPhone 12 Mini

Zalany iPhone 12 Mini

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Mini

Wymiana aparatu iPhone 12 Mini

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Mini

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Mini

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Mini

Face ID nie działa iPhone 12 Mini

Nie włącza się iPhone 12 Mini

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Mini » Wymiana baterii iPhone 12 Mini