Wymiana wyświetlacza iPhone 13!

Nawet najbardziej zaawansowane technologicznie smartfony czasem mogą odmówić posłuszeństwa użytkownikowi. Jeśli próbujesz użyć swój telefon, a on mimo próby odblokowania nic nie pokazuje na ekranie to spróbuj podłączyć go pod źródło zasilania, jeżeli po kilku minutach dalej nie widzisz reakcji oznacza to problem sprzętowy.

W niektórych przypadkach rozwiązaniem może być tak zwany „Hard Reset”, w przypadku iPhone 12 oznacza to odpowiednią kombinację klawiszy:
Naciśnij i szybko zwolnij przycisk zwiększania głośności. Naciśnij i szybko zwolnij przycisk zmniejszania głośności. Naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny. Gdy na ekranie pojawi się logo Apple, zwolnij przycisk boczny.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12

Wymiana szybki iPhone 12

Wymiana tylnego szkła iPhone 12

Wymiana baterii iPhone 12

Zalany iPhone 12

Wymiana szkła aparatu iPhone 12

Wymiana aparatu iPhone 12

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12

Wymiana mikrofonu iPhone 12

Face ID nie działa iPhone 12

Nie włącza się iPhone 12

Niemożność włączenia urządzenia to znak, że powinieneś niezwłocznie odwiedzić prowadzony przez nas serwis iPhone’ów 12. W inaprawy.pl zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy są w stanie skutecznie zaradzić wspomnianemu problemowi. W ramach wykonywanych czynności najpierw bezpłatnie zdiagnozujemy usterkę. Następnie przywrócimy sprzęt do stanu używalności poprzez wymianę odpowiednich podzespołów. Zlecenia zawsze realizujemy terminowo i udzielamy rocznej gwarancji na wszystkie nasze usługi.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 » iPhone 12 nie włącza się