Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Większość telefonów marki Apple zachwyca ogromnymi możliwościami w zakresie robienia zdjęć. Zalicza się do nich m.in. model iPhone 11 Pro Max, w którego tylnej części obudowy znajdują się aż 3 układy optyczne – obiektyw główny, szerokokątny oraz teleobiektyw.

Jakość wykonywanych tym smartfonem fotografii jest bardzo wysoka, dlatego, jeśli nagle zaobserwujesz jej wyraźne pogorszenie, prawdopodobnie będzie to spowodowane usterką modułu aparatu. Objawem takiej awarii często jest również brak możliwości uruchomienia aplikacji do wykonywania zdjęć.

Mając telefon z takim problemem, dostarcz go do naszego serwisu – wykonamy bezpłatną diagnozę i przedstawimy konkurencyjną cenowo ofertę wymiany uszkodzonego modułu!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 11 Pro Max

Nie włącza się iPhone 11 Pro Max

Wymieniając aparaty w iPhone 11 Pro Max stosujemy oryginalne części

Na tę usługę serwisową wystawiamy 12-miesięczną gwarancję, a postępy w jej realizacji będziesz mógł wygodnie śledzić w systemie online. Jeśli powierzysz nam wymianę aparatu w iPhone 11 Pro Max, możesz mieć pewność, że zamontujemy oryginalny moduł. Dzięki temu po naprawie telefon będzie robił zdjęcia dokładnie takiej samej jakości, jak fabrycznie nowy. Już dziś zleć wycenę naprawy!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro Max » Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max