iPhone 14 nie włącza się

Twój iPhone 14 nagle się wyłączył i jego ponowne uruchomienie okazuje się niemożliwe? Przyczyn takiej awarii może być wiele, dlatego znalezienie powodu jej wystąpienia wymaga przeprowadzenia wnikliwej diagnostyki urządzenia. Nasza firma dysponuje odpowiednim zapleczem serwisowym do takich zadań, za których realizację odpowiadają doświadczeni specjaliści z certyfikacją od Apple.

Wyślij niewłączający się smartfon do nas, a szybko oraz precyzyjnie ustalimy źródło problemu i przygotujemy wycenę usunięcia usterki – gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Poznaj korzyści z naprawy iPhone’a 14 w naszym serwisie

Jeśli chcesz ustalić przyczynę niemożliwości uruchomienia iPhone’a 14, zgłaszając się do nas, robisz to bez zobowiązań. Wycena naprawy jest darmowa i dopiero po jej otrzymaniu podejmiesz ostateczną decyzję, czy skorzystać z naszych usług.

Gdy się na to zdecydujesz, zyskasz jeszcze więcej, gdyż pokryjemy koszty wysyłki telefonu w obie strony! Sam postęp serwisu można śledzić całą dobę w systemie online, a po jego wykonaniu wystawiamy 12-miesięczną gwarancję. Zgłoszenie serwisowe możesz wysłać online poprzez tę stronę – zrób to już teraz!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » iPhone 14 nie włącza się