Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus

Apple od wielu lat montuje szkło na pleckach obudów swoich telefonów, aby podkreślić ich stylistykę. Dotyczy to m.in. modeli iPhone 14 Plus, w których element ten wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiału. Niestety pomimo tego obicie urządzenia czy upuszczenie go z dużej wysokości może skończyć się uszkodzeniem powyższego elementu.

Jego wymiana jest możliwa, jednak wymaga dostępu do
specjalistycznych narzędzi oraz doświadczenia, czym może pochwalić się nasz serwis. Zamontujemy nowe szkło na pleckach obudowy Twojego telefonu, przywracając mu piękny, fabryczny wygląd – zapraszamy do kontaktu!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus

Wymiana baterii iPhone 14 Plus

Zalany iPhone 14 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Plus

Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Face ID nie działa iPhone 14 Plus

Nie włącza się iPhone 14 Plus

Wymiana tylnego szkła w iPhonie 14 Plus z gwarancją zachowania pełnej sprawności telefonu!

Nasi specjaliści z certyfikacją Apple dysponują zapleczem serwisowym umożliwiającym wymianę tylnego szkła obudowy iPhone’a 14 Plus w sposób bezpieczny i estetyczny. Telefon po wykonaniu takiej naprawy będzie wyglądać jak fabrycznie nowy. Do tego zachowasz wszystkie jego funkcje, w tym m.in. ładowanie
bezprzewodowe czy Face ID. Potwierdzeniem tego wszystkiego jest aż 12 miesięczna gwarancja, którą wystawiamy na każdą taką usługę.

Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym przywrócisz piękny wygląd swojego telefonu iPhone 14 Plus z uszkodzonym szkłem tylnej obudowy. Wycenę naprawy otrzymasz za darmo, a jeśli się na nią zdecydujesz, jej postęp będziesz mógł śledzić w systemie online. Przynieś do nas swój smartfon lub skorzystaj z bezpłatnej przesyłki kurierskiej – wygeneruj zgłoszenie serwisowe na stronie!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Plus » Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus