Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 15

W Twoim telefonie iPhone 15 uszkodzeniu uległa wbudowana kość pamięci lub jesteś niezadowolony z jej pojemności i chciałbyś mieć więcej miejsca na dane? W obu przypadkach możesz zgłosić się do naszego serwisu urządzeń marki Apple. Wymienimy dysk NAND na nowy o wybranej przez Ciebie pojemności!

Mamy ogromne doświadczenie w realizacji takich usług, dysponujemy specjalistycznym zapleczem serwisowym oraz jesteśmy terminowi – skontaktuj się z nami już dziś!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Sprawnie i z zachowaniem estetyki wymieniamy pamięć NAND w iPhone 15!

Niezależnie od powodu wymiany kości pamięci wbudowanej w telefonie, możesz zlecić nam montaż nowej o dowolnie wybranej pojemności – m.in. 256 czy 512 GB. Na usługę wystawiamy roczną gwarancję, dlatego zyskujesz pewność jej fachowej realizacji. Jednocześnie zawsze dbamy o estetykę wykonywanych prac.

Dzięki temu iPhone 15 po naprawie wróci do Ciebie zarówno w pełni sprawny, jak i bez widocznych śladów ingerencji w jego obudowę, którą podczas składania uszczelnimy zgodnie ze specyfikacją techniczną producenta. Skorzystaj z formularza na stronie i zlecić wymianę dysku NAND – wycena realizacji usługi jest bezpłatna!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 15