Zalany iPhone 11 Pro

Przypadkowe zalanie telefonu iPhone 11 Pro może przytrafić się każdemu użytkownikowi. Nierzadko po takim zdarzeniu urządzenie działa w poprawnie, ale nawet wtedy warto oddać je specjalistom do diagnozy. Jeśli spotka Cię taka przykra sytuacja, zgłoś się do naszego serwisu – bezpłatnie sprawdzimy smartfon i jeśli znajdziemy usterki, zaproponujemy ich usunięcie, wcześniej przygotowując wycenę.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro

Wymiana szybki iPhone 11 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro

Wymiana baterii iPhone 11 Pro

Zalany iPhone 11 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro

Face ID nie działa iPhone 11 Pro

Nie włącza się iPhone 11 Pro

Dlaczego zalany iPhone 11 Pro zawsze należy oddać do serwisu?

Nawet przy teoretycznie drobnym zalaniu płynem telefonu zawsze istnieje ryzyko, że pewna część cieczy wpłynęła do wnętrza jego obudowy. Choć często urządzenie po takim zdarzeniu działa normalnie, tak woda, dostając się na układy elektroniczne, z biegiem czasu może doprowadzić do ich korodowania. Grozi to bardzo poważną awarią, której usunięcie nierzadko okazuje się nieopłacalne. Oddając iPhone 11 Pro do naszego serwisu możliwie najszybciej po zalaniu, znacząco ograniczasz ryzyko jego trwałego uszkodzenia. Nasi technicy otworzą obudowę, poszukają śladów cieczy i w razie potrzeby usuną je z użyciem specjalistycznych preparatów. Zajmą się także naprawą ewentualnych usterek, które zostaną wykryte w trakcie analizy stanu telefonu.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny naprawy telefonu iPhone 11 Pro po zalaniu

Zgłaszając się do naszego serwisu, robisz to bez żadnych zobowiązań! Wycenę naprawy telefonu iPhone 11 Pro po zalaniu przygotujemy bowiem bezpłatnie. Jednocześnie, jeśli zdecydujesz się na przedstawioną propozycję, skorzystasz z darmowej wysyłki kurierskiej. Postęp naprawy możesz wygodnie śledzić w systemie
online, a po jej zakończeniu otrzymasz 12-miesięczną gwarancję. Wyślij zgłoszenie serwisowe już dziś!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro » Zalany iPhone 11 Pro