Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Niezależnie od przyczyny uszkodzenia modułu aparatów w telefonie objawem zawsze jest pogorszenie jakości zdjęć lub nawet brak możliwości ich wykonania. Jeśli masz smartfon iPhone 14 Plus z taką usterką, wyślij go do naszego serwisu na diagnozę.

Ustalimy powód awarii, a następnie przygotujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę jej usunięcia. Gwarantujemy konkurencyjne ceny usług oraz profesjonalne podejście do obsługi klienta – zapraszamy do kontaktu.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus

Wymiana baterii iPhone 14 Plus

Zalany iPhone 14 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Plus

Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Face ID nie działa iPhone 14 Plus

Nie włącza się iPhone 14 Plus

Montujemy oryginalne części do iPhone 14 Plus – zleć nam wymianę aparatu w telefonie!

Choć taka usterka może wynikać m.in. z błędów w oprogramowaniu czy przerwanych połączeń na płycie głównej, tak zazwyczaj jej powodem jest uszkodzenie modułu aparatów. W takich przypadkach zajmujemy się jego wymianą, montując oryginalną część od Apple. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zlecając nam naprawę
iPhone’a 14 Plus, telefon odzyska w pełni fabryczną sprawność.

Znów będziesz mógł wykonywać nim piękne zdjęcia czy nagrywać wysokiej jakości materiały wideo. Zapraszamy do wygenerowania zgłoszenia serwisowego na stronie lub kontaktu telefonicznego. Smartfon z niesprawnym aparatem dostarcz osobiście do naszej siedziby lub wyślij go kurierem – klientom decydującym się na naprawę oferujemy bezpłatną przesyłkę w obie strony. Na wykonaną naprawę otrzymasz 12- miesięczną gwarancję, a jej postęp możesz śledzić w systemie online.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Plus » Wymiana aparatu iPhone 14 Plus