Zalany iPhone 14 Pro

Jeśli Twój telefon iPhone 14 Pro miał długotrwały kontakt z cieczą, np. utonął, powinieneś jak najszybciej oddać go do specjalistycznego serwisu. Zrób to nawet wtedy, gdy urządzenie po takim zdarzeniu działa poprawnie, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia bardzo kosztownej usterki.

Analizą stanu smartfonu oraz jego naprawą, jeśli będzie konieczna, zajmie się nasza firma zatrudniająca serwisantów z certyfikacją Apple – zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy fachową obsługę i terminową realizację usługi, której postęp możesz przez całą dobę śledzić w systemie online

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Zalanie telefonu iPhone 14 Pro – jakie mogą być konsekwencje?

Te modele telefonów marki Apple mają obudowy cechujące się wysokim poziomem szczelności (certyfikacja w klasie IP68). Pomimo tego, jeśli iPhone 14 Pro został w poważny sposób zalany czy bezpośrednio wpadł do jakiejś cieczy, należy zdiagnozować go pod kątem jej ewentualnego dostania się do wnętrza urządzenia.
Obecność tam płynu będzie sprzyjać korodowaniu delikatnej elektroniki, czego konsekwencją są m.in. uszkodzenia połączeń elektrycznych, których naprawa często jest niemożliwa lub nieopłacalna. Jeśli więc zalejesz iPhone’a 14 Pro, najlepiej natychmiast wyłącz go i jak najszybciej wyślij lub dostarcz osobiście do naszego serwisu. Wykonamy jego kompleksową diagnostykę m.in. pod kątem
obecności śladówcieczy w środku. Zależnie od oceny stanu zajmiemy się:

    • dokładnym czyszczeniem elektroniki,
    • naprawą uszkodzonych połączeń elektrycznych i wymianą podzespołów (jeśli zajdzie taka potrzeba),
    • ponownym uszczelnieniem obudowy, aby spełniała wymagania klasy zgodnej ze specyfikacją techniczną telefonu.

Zleć darmową diagnozę stanu smartfona iPhone 14 Pro po zalaniu!

Dostarczenie do nas zalanego telefonu iPhone 14 Pro jest niezobowiązujące – oferujemy darmową diagnozę. Jeśli po otrzymaniu wyceny naprawy zdecydujesz się na nią, otrzymasz aż 12-miesięczną gwarancję. Zadbamy
o to, aby smartfon wrócił do Ciebie w idealnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym, gdyż troszczymy się o estetykę realizacji usług. Urządzenie możesz dostarczyć do nas osobiście lub skorzystać z opcji jego wysyłki – wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Zalany iPhone 14 Pro