Strona główna » iPhone 13

Najwyżej oceniany Serwis iPhone 13!

Nawet najlepsi potrzebują dobrego serwisu! Naprawa iPhone’a 13 w Kielcach jeszcze nigdy nie była tak prosta i błyskawiczna! Z nami wymiany baterii czy wyświetlacza odbywają się szybko i sprawnie, zawsze z doskonałym rezultatem, tak samo jak naprawa płyty głównej czy zalany iPhone 13 wymagający przywrócenia sprawności.

Naszym priorytetem jest oddanie właścicielowi telefonu, który będzie funkcjonować tak samo dobrze, jak przed usterką. Zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem potrafi szybko zdiagnozować problem i zaproponować najlepsze metody działania. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój smartfon, dlatego zrobimy wszystko, aby zwrócić Ci go w jak najkrótszym czasie.

Cennik Naprawa iPhone 13

Wymiana wyświetlacza iPhone 13

Wymiana szybki iPhone 13

Wymiana tylnego szkła iPhone 13

Wymiana baterii iPhone 13

Zalany iPhone 13

Wymiana Szkła Aparatu iPhone 13

Wymiana aparatu iPhone 13

Zwiększenie pojemności/ naprawa NAND iPhone 13

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13

Wymiana mikrofonu iPhone 13

Face ID nie działa iPhone 13

Nie włącza się iPhone 13

Nawet najlepsi potrzebują dobrego serwisu! Naprawa iPhone’a 13 w Kielcach jeszcze nigdy nie była tak prosta i błyskawiczna! Z nami wymiana baterii czy założenie nowej szybki odbywa się szybko i sprawnie, zawsze z doskonałym rezultatem. To samo dotyczy bardziej skomplikowanych przypadków, takich jak odnowienie ekranu czy zalany iPhone 13 do regeneracji.
Naszym priorytetem jest oddanie właścicielowi telefonu, który będzie funkcjonować tak samo dobrze jak tuż po wyjściu z salonu. Zespół fachowców z doświadczeniem potrafi szybko zdiagnozować problem i zaproponować najlepsze metody działania. Podejmujemy się napraw i wymian, dzięki którym nie musisz wydawać fortuny na nowe urządzenie mobilne.

Specyfikacja iPhone 13

We wrześniu 2021 pojawił się długo oczekiwany następca wersji 12. Choć został wykonany z aluminium lotniczego i hartowanego szkła, jest o 12 g cięższy od poprzednika. iPhone 13 występuje w odmianach 128, 256 lub 512 GB pamięci wewnętrznej. Ma również oryginalną paletę barw, na którą składa się 6 opcji:

  • niebieski,
  • różowy,
  • północ,
  • księżycowa poświata,
  • zielony,
  • czerwony.

Za jakość obrazu odpowiada matryca OLED Super Retina XDR (przekątnej 6,1 cala, px na cal 460 ppi). Standardowa częstotliwość odświeżania wynosi 60 Hz. Grubszy o 0,25 mm od „12” korpus kryje procesor Apple A15 Bionic z 4GB pamięci operacyjnej. Dzięki baterii 3227 mAh telefonu można intensywnie używać przez cały dzień.