Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Jakość dźwięku podczas prowadzenia rozmów iPhone’em 14 Plus przestała Cię zadowalać? Słyszysz różne trzaski, głos rozmówców jest niewyraźny lub poziom maksymalnej głośności wyraźnie się obniżył?

Prawdopodobną przyczyną jest uszkodzenia głośniczka, którego naprawą bądź wymianą zajmie się nasz serwis
sprzętu marki Apple. Oferujemy niezobowiązującą, darmową diagnozę awarii oraz wycenę jej usunięcia – już dziś przygotuj na stronie zgłoszenie serwisowe!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Plus

Wymiana baterii iPhone 14 Plus

Zalany iPhone 14 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Plus

Wymiana aparatu iPhone 14 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Plus

Face ID nie działa iPhone 14 Plus

Nie włącza się iPhone 14 Plus

Naprawa lub wymiana głośnika rozmów w iPhonie 14 Plus – od czego to zależy?

Jest to jeden z niewielu komponentów telefonu iPhone 14 Plus, który ma bezpośredni kontakt z otoczeniem zewnętrznym. W efekcie na głośniczku rozmów gromadzą się zanieczyszczenia i bardzo często to właśnie ich obecność jest powodem pogorszenia jakości dźwięku. Jeśli po diagnozie okaże się, że sam podzespół jest sprawny, wykonamy jego naprawę polegającą w tym przypadku na kompleksowym czyszczeniu. Usuwamy zabrudzenia z niego, zabezpieczającej go siateczki oraz przy okazji ogólnie z całego wnętrza smartfonu. W przypadku gdy awarii uległ sam głośnik rozmów, zaproponujemy jego wymianę. Zamontujemy oryginalny podzespół od Apple, co daje Ci pewność, że iPhone 14 Plus po powrocie z serwisu będzie oferował identyczną jakość dźwięku jak przed wystąpieniem usterki.

Potwierdzeniem tego jest aż roczna gwarancja na wykonaną usługę! Zleć nam wymianę głośnika rozmów w iPhonie 14 Plus Podejmij współpracę z zespołem specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń marki Apple. Wszystkim klientom zapewniamy fachową obsługę, gwarantujemy terminową realizację usług
oraz oferujemy możliwość śledzenia postępu prac serwisowych w systemie online.

Zleć nam naprawę lub wymianę głośnika rozmów w iPhonie 14 Plus!

Podejmij współpracę z zespołem specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń marki Apple. Wszystkim klientom zapewniamy fachową obsługę, gwarantujemy terminową realizację usług oraz oferujemy możliwość śledzenia postępu prac serwisowych w systemie online. Zleć nam naprawę lub wymianę głośnika rozmów w iPhonie 14 Plus!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Plus » Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Plus