Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Brak obrazu czy reakcji na dotyk, artefakty na matrycy lub pęknięcie szybki to przykłady usterek ekranów smartfonów, które dotykają także sprzęt od Apple. Każdy taki przypadek utrudnia lub nawet uniemożliwia korzystanie z urządzenia.

Jeśli masz iPhone’a 12 Pro z taką awarią, oddaj go do naszego serwisu – zajmiemy się profesjonalną wymianą wyświetlacza! U nas masz gwarancję konkurencyjnej ceny, sprawnej realizacji usługi oraz wykonania naprawy z wykorzystaniem wysokiej
jakości podzespołów.

Jeśli chcesz poznać koszt wymiany wyświetlacza w iPhonie 12 Pro, zleć wycenę, korzystając z formularza na stronie – przygotujemy ją za darmo! Cenę naprawy możesz obniżyć, decydując się na montaż rekomendowanego przez nas wysokiej klasy zamiennika oryginalnego ekranu Apple.

W każdym przypadku na usługę udzielamy rocznej gwarancji! Zleć nam wymianę wyświetlacza w iPhonie 12 Pro już dziś – dostarcz telefon osobiście do siedziby iNaprawy w Kielcach lub go wyślij (przesyłka kurierska jest darmowa i ubezpieczona).

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Pro

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

Face ID nie działa iPhone 12 Pro

Nie włącza się iPhone 12 Pro

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Pro » Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro