Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Funkcjonalność telefonu z taką usterką jest znacząco ograniczona. Moduł Face ID odpowiada bowiem za rozpoznawanie twarzy, umożliwiając użytkownikowi m.in. odblokowywanie ekranu, potwierdzanie płatności online czy logowanie do różnych aplikacji bez konieczności wpisywania haseł. Jeśli zepsuł się w Twoim iPhonie 14 Pro Max, zgłoś się do naszego serwisu. Zajmiemy się wnikliwą diagnozą awarii oraz jej usunięciem z gwarancją skuteczności realizacji usługi – sprawdź, dlaczego warto nam zaufać!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Naprawiamy moduły Face ID bez narażania klientów na koszty

To niezwykle zaawansowany technologicznie komponent, którego diagnozowanie wymaga rozległej wiedzy oraz dostępu do specjalistycznych narzędzi. Nasza firma ma odpowiednie zaplecze serwisowe, a do tego zatrudnia najlepszych specjalistów z certyfikacją Apple. Gdy dostarczysz nam telefon iPhone 14 Pro Max z niesprawnym modułem Face ID, precyzyjnie ustalimy zarówno przyczynę usterki, jak i ocenimy możliwości w zakresie jej usunięcia. Naprawy podejmujemy się tylko wtedy, gdy mamy absolutną pewność jej powodzenia – zlecając to zadanie nam, unikasz więc narażania się na niepotrzebne koszty!

Zleć naprawę modułu Face ID w iPhonie 14 Pro Max – otrzymasz roczną gwarancję!

Jeśli tylko możliwe będzie przywrócenie modułu Face ID do pełnej sprawności, podejmiemy się tego zadania, a po wykonaniu usługi wystawimy na nią 12-miesięczną gwarancję. Postęp naprawy można wygodnie śledzić w systemie online. Jesteśmy terminowi, mamy konkurencyjne ceny i zapewniamy klientom profesjonalne wsparcie. Zachęcamy więc do wypełnienia zgłoszenia serwisowego na stronie. iPhone 14 Pro Max z uszkodzonym modułem Face ID możesz do nas wysłać lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max