Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Bardzo dobra jakość połączeń głosowych realizowanych telefonem iPhone 14 Pro to zasługa m.in. obecności w nim wysokiej klasy głośnika. Jeśli więc w czasie rozmów słyszysz różne zniekształcenia albo poziom maksymalnej głośności nagle zrobił się wyjątkowo niski, przyczyną może być niesprawność tego komponentu.

Smartfon z taką usterką prześlij do naszego serwisu w Kielcach, wypełniając wcześniej na stronie zgłoszenie serwisowe. Wykonamy bezpłatną diagnozę awarii i przygotujemy wycenę jej naprawy – gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę klienta!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Jakie mogą być przyczyny niesprawności głośnika rozmów w iPhonie 14 Pro?

Element ten znajduje się za ochronną siateczką, przez którą mogą przedostawać się do niego różne zanieczyszczenia. Z doświadczenia wiemy, że często to właśnie one są przyczyną nieprawidłowego działania głośnika rozmów w iPhonie 14 Pro. W takim przypadku zajmujemy się jego kompleksowym czyszczeniem.

Jeśli z kolei diagnoza wykaże, że uległ on awarii, zaproponujemy wymianę na nowy, oryginalny podzespół. Postępy naprawy, na którą otrzymasz aż 12-miesięczną gwarancję, będziesz mógł przez całą dobę śledzić w systemie online. Zatrudniamy serwisantów z certyfikacją Apple, mamy profesjonalne narzędzia i jesteśmy terminowi. Niezależnie od przyczyny usterki głośnika rozmów w telefonie iPhone 14 Pro, przywrócimy go do pełnej sprawności – skorzystaj z usługi już dziś!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro