Wymiana szybki iPhone SE

Na wyświetlaczu Twojego telefonu iPhone SE pojawiło się pęknięcie, ale ekran poprawnie wyświetla obraz i reaguje na dotyk?

W takim przypadku uszkodzeniu prawdopodobnie uległa tylko zewnętrza szybka, którą można bardzo niskim kosztem wymienić. Wyślij swój smartfon do naszego serwisu, a zajmiemy się taką naprawą. Wcześniej przeprowadzimy bezpłatną diagnozę i przygotujemy wycenę usługi –
zapraszamy do kontaktu!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Zalany iPhone SE

Wymiana szkła aparatu iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Touch ID nie działa iPhone SE

Nie włącza się iPhone SE

Pękniętą szybkę w iPhone SE trzeba szybko wymienić

Choć pęknięcie szybki wyświetlacza wydaje się tylko uszkodzeniem kosmetycznym, tak w rzeczywistości zbagatelizowanie go może mieć kosztowne konsekwencje. Przez szczeliny zbitego szkła będą przedostawać się zanieczyszczenia oraz wilgoć. To z kolei stwarza realne zagrożenie uszkodzenia matrycy oraz modułu odpowiedzialnego za funkcję dotyku.
Zamiast więc ryzykować, już teraz wyślij zgłoszenie naprawy do naszego serwisu. Mamy konkurencyjne ceny, zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i na każdą usługę serwisową wystawiamy roczną gwarancję. Wymienimy szybkę wyświetlacza w Twoim iPhone SE, przywracając telefonowi estetyczny wygląd i zabezpieczając jego delikatną matrycę.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » Wymiana szybki iPhone SE