Wymiana aparatu iPhone SE

Jeśli masz problem z uruchomieniem aplikacji do robienia zdjęć w telefonie iPhone SE lub na fotografiach widzisz błędy graficzne, bardzo możliwe, że uszkodzeniu uległ moduł aparatu. To usterka, która wymaga głębokiej diagnozy, gdyż może wynikać także m.in. z błędów w oprogramowaniu.

Analizę taką są w stanie przeprowadzić tylko doświadczeni specjaliści mający dostęp do certyfikowanych narzędzi i m.in. tym może pochwalić się nasz serwis sprzętu marki Apple. Dokładnie ustalimy przyczynę awarię, a następnie przygotujemy niezobowiązujący kosztorys jej usunięcia – już dziś wyślij online zgłoszenie serwisowe!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Zalany iPhone SE

Wymiana szkła aparatu iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Touch ID nie działa iPhone SE

Nie włącza się iPhone SE

Wymieniając aparaty w iPhone SE, stosujemy oryginalne części!

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskujesz pewność, że Twój iPhone SE odzyska pełną sprawność. Jeśli po diagnozie awarii stwierdzimy uszkodzenie modułu aparatu, wymienimy go na fabrycznie nową, oryginalną część.

Oznacza to, że robione telefonem zdjęcia będą cechować się najwyższą jakością, zgodną ze standardami Apple. Na naprawę wystawiamy aż roczną gwarancję, a jej status możesz przez całą dobę śledzić w systemie online.

Wyślij do nas swój iPhone SE lub dostarcz go osobiście do siedziby w Kielcach i zleć darmową diagnozę usterki.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » Wymiana aparatu iPhone SE