Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Uszkodzenie tego elementu to dość częsta usterka smartfonów, do której może dojść m.in. w wyniku upadku urządzenia z większej wysokości. Dotyczy to także telefonów iPhone 15 Plus, w których naprawie specjalizuje się nasz doświadczony serwis.

Jeśli masz ten model z uszkodzonym szkłem aparatu, jak najszybciej zdecyduj się na wymianę tej części, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia poważniejszej awarii –zapraszamy do kontaktu! Profesjonalnie zamontujemy nowy element, dbając przy tym o estetykę naprawy. Gwarantujemy terminowość oraz konkurencyjne ceny!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Pęknięte szkło aparatu może doprowadzić do poważnej usterki telefonu iPhone 15 Plus – zleć jego wymianę!

Wilgoć oraz zanieczyszczenia dostające się do modułu aparatu w iPhone 15 Plus mogą doprowadzić do jego nieodwracalnego uszkodzenia i konieczności wymiany na nowy, co wiąże się z dużym kosztem. Znajdujące się nad tą częścią szkło chroni ją przed tymi czynnikami zewnętrznym, a pęknięte przestaje spełniać swoją funkcję. Z tego powodu powinieneś jak najszybciej zdecydować się na montaż nowego. Zleć to naszemu serwisowi, wysyłając zgłoszenie naprawy na stronie!

Usługę serwisową wykonamy z zachowaniem najwyższych standardów jakości, wystawiając na nią roczną gwarancję. Postęp jej realizacji będziesz mógł wygodnie śledzić w systemie online. Telefon iPhone 15 Plus możesz dostarczyć osobiście do siedziby serwisu lub wysłać, w tym nawet zlecić nam zamówienie kuriera!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus