Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro

Obecnie wiele telefonów komórkowych ma tył obudowy pokryty szkłem. Rozwiązanie takie znane jest m.in. użytkownikom iPhone’ów w wersji 11 Pro które, choć są na rynku od dłuższego czasu, wciąż cieszą się ogromną popularnością. Szklana powłoka pełni głównie funkcję estetyczną, dlatego, jeśli ulegnie uszkodzeniu, pogarsza wygląd obudowy smartfonu.

Można ją wymienić, jednak wymaga to doświadczenia i dostępu do specjalistycznych części, dlatego zadanie to zostaw w rękach profesjonalistów. Zgłoś się do naszej firmy – prowadzimy najlepszy pogwarancyjny serwis telefonów marki Apple!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro

Wymiana szybki iPhone 11 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro

Wymiana baterii iPhone 11 Pro

Zalany iPhone 11 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro

Face ID nie działa iPhone 11 Pro

Nie włącza się iPhone 11 Pro

Sprawnie i precyzyjnie wymienimy szkło plecków obudowy iPhone 11 Pro!

Warto skorzystać z naszych usług serwisowych, gdyż zapewniamy fachową obsługę i gwarantujemy terminową oraz precyzyjną wymianę szkła plecków telefonu. Po naprawie tył smartfonu iPhone 11 Pro będzie wyglądać jak nowy, a do tego zachowa pełną funkcjonalność m.in. w zakresie możliwości ładowania bezprzewodowego. Taka naprawa jest dużo tańsza niż koszt zakupu innego telefonu – przekonaj się o tym już teraz, zlecając nam przygotowanie darmowej wyceny!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro » Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro