Zalany iPhone 11

Każdemu użytkownikowi telefonu komórkowego może przytrafić się nieszczęście w postaci zalania urządzenia wodą. O ile iPhone 11 jest przystosowany do krótkotrwałego kontaktu z cieczą, tak zanurzenie go w niej lub poważne nią zachlapanie może stanowić zagrożenie dla jego elektroniki. Z tego powodu, gdy dojdzie do takiej sytuacji, warto oddać smartfon na serwis. Zrób to nawet wtedy, gdy po zdarzeniu sprzęt działa prawidłowo. Zgłoś się do naszej firmy, która przeprowadzi diagnozę i w razie wykrycia usterek zaproponuje naprawę za rozsądne pieniądze – zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego zalany iPhone 11 należy przekazać do serwisu?

Jeśli ciecz dostanie się do wnętrza obudowy iPhone’a 11, może doprowadzić do zwarcia i tym samym poważnych usterek elektroniki. Jednocześnie istnieje ryzyko, że w miejscu, gdzie pojawiła się woda, z biegiem czasu zacznie rozwijać się korozja. Przekazując taki telefon do analizy w profesjonalnym serwisie, ograniczasz ryzyko wystąpienia dużych awarii i narażania się na związane z nimi koszty.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Oddaj zalanego iPhone’a 11 do naszego serwisu na diagnozę

U nas diagnoza i wycena ewentualnej naprawy s ą bezpłatne. Do tego na każdą wykonaną usługę serwisową wystawiamy 12-miesięczną gwarancję. Zgłoś zalanie smartfonu, korzystając z formularza online na stronie. Telefon iPhone 11 dostarcz osobiście do naszego serwisu lub zleć wysyłkę kurierską, która jest bezpłatna!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Zalany iPhone 11