Wymiana szybki iPhone 15

Czy wiesz, że w wielu przypadkach zbity wyświetlacz telefonu marki Apple można uratować? Gdy pomimo widocznych defektów włącza się, pokazuje poprawny obraz oraz reaguje na dotyk w każdym punkcie, prawdopodobnie uszkodzeniu uległo tylko szkło, które wystarczy wymienić!

iPhone 15 z taką usterką dostarcz do naszego profesjonalnego serwisu – bezpłatnie zdiagnozujemy go, ocenimy możliwość wykonania naprawy, a następnie przygotujemy jej wycenę. Jeśli zlecisz nam realizację usługi serwisowej, otrzymasz na nią roczną gwarancję!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Masz iPhone 15 z pękniętym szkłem wyświetlacza? Jak najszybciej zleć jego wymianę!

Choć z pozoru uszkodzenie tego elementu wydaje się być defektem jedynie estetycznym, tak bagatelizując go, narażasz się na duże koszty. Przez pęknięcia do wyświetlacza będą dostawać się wilgoć oraz zanieczyszczenia, co grozi nieodwracalną awarią. Jego wymiana jest znacznie droższa niż montaż nowego szkła, dlatego mając iPhone 15 z taką usterkę, już dziś oddaj go do naprawy specjalistom z naszego serwisu.

Oferujemy konkurencyjne ceny, zapewniamy profesjonalną obsługę i gwarantujemy terminowość. Mając duże doświadczenie oraz odpowiednie narzędzia jesteśmy w stanie skutecznie naprawić wyświetlacz z takim defektem. Po wykonaniu usługi serwisowej odzyska on pełną funkcjonalność, a iPhone 15 wróci do Ciebie bez szpecących jego obudowę śladów realizacji tego procesu!

Zleć wymianę szkła wyświetlacza w iPhone 15 bez wychodzenia z domu!

Telefon z uszkodzonym szkłem wyświetlacza dostarczysz do nas osobiście lub, jeśli tylko chcesz, zrobisz to także bez wychodzenia z domu! Wypełniając zgłoszenie naprawy na stronie, możesz zlecić zamówienie kuriera lub zdecydować się na nadanie paczki ze smartfonem we własnym zakresie – naprawiony iPhone 15 odeślemy pod wskazany przez Ciebie adres!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Wymiana szybki iPhone 15