Wymiana szybki iPhone 14 Plus

Masz telefon iPhone 14 Plus z uszkodzoną szybką w wyświetlaczu, który pomimo tego działa w pełni poprawnie? W takiej sytuacji powinieneś jak najszybciej zdecydować się na wymianę pękniętego szkła ochronnego, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia kosztowniejszej w naprawie usterki.

Nasze serwis wykona taką usługę, wystawiając na nią 12-miesięczną gwarancję. Zatrudniamy specjalistów z certyfikacjąnApple, jesteśmy terminowi i zawsze zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne – zleć nam montaż
nowej szybki w iPhonie 14 Plus!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 13

Wymiana szybki iPhone 13

Wymiana tylnego szkła iPhone 13

Wymiana baterii iPhone 13

Zalany iPhone 13

Wymiana szkła aparatu iPhone 13

Wymiana aparatu iPhone 13

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 13

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13

Wymiana mikrofonu iPhone 13

Face ID nie działa iPhone 13

Nie włącza się iPhone 13

Dlaczego pęknięte szkło ochronne wyświetlacza telefonu należy wymienić?

Różnego rodzaju pęknięcia szybki wyświetlacza, w tym szczególnie przyjmujące postać pajączków, utrudniają korzystanie z telefonu i pogarszają jego wygląd. Zdecydowanie istotniejsze jest jednak to, że przez szczeliny występujące w miejscach uszkodzeń przedostają się wilgoć i zanieczyszczenia. Może to spowodować awarię
wyświetlacza telefonu iPhone 14 Plus, którego naprawa będzie zdecydowanie droższa od usługi wymiany ochraniającego go szkła.

Zamiast więc ryzykować i narażać się na duże wydatki, zleć w naszym serwisie montaż nowej szybki – gwarantujemy konkurencyjne ceny. Diagnoza usterki oraz wycena jej usunięcia są darmowe. Telefon możesz osobiście dostarczyć do naszej siedziby w Kielcach lub wysłać go kurierem. Klientom decydującym się na naprawę iPhone’a 14 Plus zapewniamy bezpłatną przesyłkę w obie strony. Zgłoś się do nas już dziś

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Plus » Wymiana szybki iPhone 14 Plus