Wymiana mikrofonu iPhone 11

Filmy nagrywane telefonem iPhone 11 cechują się niską jakość dźwięku lub są nieme? Osoby, z którym prowadzisz głosowe rozmowy, mają trudności ze zrozumieniem Twoich słów? Bardzo możliwe, że powodem jest uszkodzenie mikrofonu. Nasz serwis zdiagnozuje tę usterkę i zajmie się jej profesjonalnym usunięciem! Mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu pogwarancyjnych napraw sprzętu Apple – zgłoś się do nas już dziś!

Wymienimy uszkodzony mikrofon na nowy, oryginalny od Apple

Oddając telefon do naprawy w nasze ręce, masz pewność, że w razie konieczności wymiany mikrofonu zamontujemy fabrycznie nowy oryginał od Apple. Dzięki temu iPhone 11 odzyska pełną sprawność, rejestrując bardzo wysokiej jakości dźwięk. Odpowiedzialne za to urządzenie czasem ulega awarii, gdyż jest podatne na zanieczyszczenia, wilgoć oraz wstrząsy.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Specjaliści z naszego serwisu przeprowadzą dokładną analizę takiej usterki. Po jej zakończeniu przekażemy Ci wycenę naprawy – jest darmowa. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi serwisowej, zadbamy o to, aby zrealizować ją terminowo. Do tego wystawimy na nią aż 12-miesięczną gwarancję. Już dziś dostarcz nam telefon iPhone 11 z niesprawnym głośnikiem – możesz zrobić to osobiście lub wysłać kurierem!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Wymiana mikrofonu iPhone 11