iPhone 12 Pro nie włącza się

Brak możliwości włączenia iPhone’a 12 Pro może mieć bardzo zróżnicowane podłoże. Awaria baterii, błędy w oprogramowaniu, uszkodzenie płyty głównej czy dysku NAND to tylko kilka przykładów spośród wielu usterek powodujących taki problem. Dlatego ustalenie jego przyczyny wymaga wnikliwej analizy, w czym specjalizuje się nasz serwis. U nas diagnoza jest bezpłatna i niezobowiązująca, a każda naprawa objęta roczną gwarancją!

Zatrudniamy zespół kompetentnych serwisantów i dysponujemy specjalistycznymi narzędziami do diagnozowania urządzeń marki Apple. Jesteśmy w stanie precyzyjnie ustalić, dlaczego uruchomienie telefonu iPhone 12 Pro jest niemożliwe. Znając przyczynę usterki, wyceniamy jej usunięcie i po akceptacji klienta zabieramy się do pracy. W przypadku konieczności wymiany niektórych elementów stosujemy oryginalne części.

Jeśli więc Twój smartfon od Apple przestał się uruchamiać, zleć nam jego naprawę, wypełniając formularz na stronie – przywrócimy go do pełnej sprawności. Mamy konkurencyjne ceny i gwarantujemy ekspresową realizację usług serwisowych!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Pro

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

Face ID nie działa iPhone 12 Pro

Nie włącza się iPhone 12 Pro

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Pro » iPhone 12 Pro nie włącza się