Zalany iPhone 15

Smartfon wpadł Ci do wody lub wylałeś na niego płyn? Nawet jeśli po takim zdarzeniu iPhone 15 działa poprawnie, powinieneś natychmiast go wyłączyć, a następnie zlecić specjalistom przeprowadzenie jego kompleksowej diagnozy. Jak najszybciej zgłoś się do naszego profesjonalnego serwisu urządzeń marki Apple.

Urządzenie w krótkim czasie po zalaniu może ulec poważnej awarii, której usunięcie będzie kosztowne lub
nawet nieopłacalne. Sprawdzimy dokładnie, czy substancja dostała się do wnętrza  telefonu, ocenimy jego stan techniczny i jeśli zajdzie taka potrzeba, zaproponujemy naprawę, przedstawiając Ci jej szczegółową wycenę.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Dlaczego zalany iPhone 15 powinien zostać zdiagnozowany?

Przede wszystkim obecność cieczy na elektronice może doprowadzić do zwarć. Oprócz tego istnieje duże ryzyko korodowania zarówno elementów elektronicznych, jak i ścieżek na płytce PCB. W efekcie im dłużej zwlekasz z oddaniem zalanego telefonu do serwisu, tym większe ryzyko, że ulegnie on poważnej awarii.

Gdy iPhone 15 trafi do nas, przede wszystkim sprawdzimy, czy ciecz dostała się do jego wnętrza. W przypadku jej znalezienia zajmiemy się kompleksowym czyszczeniem urządzenia. Gdy wykryjemy usterki, zabierzemy się za ich naprawę, która może polegać m.in. na odświeżeniu połączeń lutowanych czy wymianie
uszkodzonych podzespołów elektronicznych.

Zgłoś naprawę zalanego telefonu iPhone 15 – wystawiamy gwarancję na usługi!

Jeśli tylko naprawa urządzenia po zalaniu będzie możliwa, podejmiemy się jej, oferując terminową oraz profesjonalną realizację usługi serwisowej. Przywrócimy Twój iPhone 15 do pełnej sprawności, co zostanie potwierdzone 12-miesięczną gwarancją. Zgłoś naprawę już dziś, korzystając z formularza dostępnego na stronie. Możesz dostarczyć urządzenie osobiście lub wysłać je, w tym nawet zlecić nam zamówienie kuriera!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Zalany iPhone 15