Face ID nie działa iPhone 11

Apple może pochwalić się jednym z najlepszych systemów rozpoznawania twarzy. To tzw. Face ID, w który wyposażone są m.in. telefony iPhone 11. Umożliwia odblokowywanie ekranu urządzenia oraz logowanie do wielu aplikacji bez konieczności podawania haseł. Choć jest precyzyjny w działaniu i dobrze wykonany, niestety czasem ulega awarii. Jeśli masz smartfon z taką usterką, zgłoś się do naszego serwisu – podejmiemy próbę naprawy tego modułu bez narażania Cię na koszty!

Dokładna diagnostyka pod kątem możliwości naprawy Face ID w iPhonie 11

Usterka systemu odpowiedzialnego za rozpoznawanie twarzy utrudnia korzystanie z iPhone’a 11, pozbawiając go jednej z kluczowych funkcji bezpieczeństwa. Do jej usunięcia potrzeba wiedzy i dostępu do specjalistycznych narzędzi, czym może pochwalić się nas serwis.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Zatrudniamy techników certyfikowanych przez Apple, którzy wykonują wnikliwą diagnostykę niesprawnego modułu Face ID pod kątem możliwości jego naprawy. Podejmujemy się jej tylko w przypadku posiadania absolutnej pewności, że jest to wykonalne.

Dzięki temu, zlecając nam taką usługę serwisową, zapłacisz za nią tylko w przypadku możliwości przywrócenia telefonu do pełnej sprawności – diagnoza jest darmowa! Jeśli zaakceptujesz naszą wycenę usunięcia usterki modułu Face ID, sprawnie wykonamy naprawę i wystawimy na nią aż 12-miesięczną gwarancję. Zgłoś się do nas już dziś i wyślij swojego iPhone’a 11!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Face ID nie działa iPhone 11