Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

W telefonie tym zamontowany jest wysokiej klasy moduł aparatu, który w połączeniu z nowoczesnym oprogramowaniem gwarantuje doskonałą jakość fotografii. Jeśli więc zauważyłeś, że uległa ona pogorszeniu – np. artefakty na zdjęciach czy problemy ze złapaniem ostrości – może to oznaczać awarię tej części.

Wymieniając ją na nową, przywrócisz iPhone 15 Plus do pełnej sprawności i wykonanie tego zadania zostaw w rękach profesjonalistów. Zgłoś się do naszego serwisu mającego wieloletnie doświadczenie w naprawie urządzeń marki Apple i dostęp do specjalistycznych  narzędzi. Wymienimy moduł aparatu na nowy, wystawiając na usługę roczną gwarancję – zleć naprawę już dziś!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15 Plus

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15 Plus

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 Plus naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15 Plus

Wymiana szybki iPhone 15 Plus

Wymiana tylnego szkła iPhone 15 Plus

Wymiana baterii iPhone 15 Plus

Zalany iPhone 15 Plus

Wymiana szkła aparatu iPhone 15 Plus

Wymiana aparatu iPhone 15 Plus

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15 Plus

Wymiana mikrofonu iPhone 15 Plus

Face ID nie działa iPhone 15 Plus

Nie włącza się iPhone 15 Plus

Po wymianie aparatu w naszym serwisie Twój iPhone 15 Plus znów będzie robić piękne zdjęcia!

Po wykonaniu tej naprawy smartfon wróci do identycznej sprawności oraz funkcjonalności, jak przed wystąpieniem usterki. Zamontujemy w nim oryginalny moduł aparatu, dzięki czemu znów będziesz cieszyć się możliwością wykonywania pięknych zdjęć telefonem iPhone 15 Plus. Ponieważ dbamy o estetykę napraw, urządzenie będzie wolne od jakichkolwiek widocznych śladów ingerencji w jego obudowę. Dodatkowo zostanie ona ponownie uszczelniona, aby smartfon spełniał normę klasy IP zgodnie ze specyfikacją techniczną tego modelu.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny, o czym możesz przekonać się już teraz – korzystając z formularza na stronie, zleć niezobowiązującą wycenę wymiany aparatu w iPhone 15 Plus! Jeśli ją zaakceptujesz i powierzysz nam naprawę, wykonamy ją terminowo, a postęp realizacji usługi będziesz mógł śledzić w systemie online.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 Plus » Wymiana aparatu iPhone 15 Plus