Wymiana baterii iPhone 15

Korzystając na co dzień ze smartfonu, zazwyczaj zapominamy o tym, jak i istotnym jego elementem jest bateria. Zwykle przypominamy sobie o niej dopiero wtedy, gdy coraz częściej musimy podłączać urządzenie do ładowarki. Wynika to z naturalnego zużycia ogniw, które stopniowo tracą swoją pierwotną pojemność. Gdy spadnie ona poniżej 80%, w telefonie iPhone 15 pojawia się komunikat informujący użytkownika o
konieczności ich wymiany.

To bardzo standardowa naprawa, jednak powinni zająć się nią profesjonaliści, dlatego zgłoś się do naszego polecanego serwisu sprzętu marki Apple. Zamontujemy nową baterię w Twoim telefonie, dając mu drugie życie – gwarantujemy konkurencyjną cenę usługi serwisowej!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 15

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 15

Zobacz jakie inne usterki iPhone 15 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 15

Wymiana szybki iPhone 15

Wymiana tylnego szkła iPhone 15

Wymiana baterii iPhone 15

Zalany iPhone 15

Wymiana szkła aparatu iPhone 15

Wymiana aparatu iPhone 15

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 15

Wymiana głośnika rozmów iPhone 15

Wymiana mikrofonu iPhone 15

Face ID nie działa iPhone 15

Nie włącza się iPhone 15

Zdecyduj, jaką baterię chcesz mieć w iPhone 15 – oryginalną czy sprawdzony zamiennik?

W trosce o zadowolenie klientów oferujemy im możliwość wyboru jednej z dwóch opcji realizacji tej usługi serwisowej. Pierwsza z nich to wymiana autoryzowana, w przypadku której w telefonie iPhone 15 montujemy oryginalną baterię sprowadzoną bezpośrednio od producenta. To naprawa oficjalna, która w związku z tym jest rejestrowana w systemie Apple.

Opcja druga to montaż tańszego zamiennika, którego pojemność oraz żywotność są porównywalne z oryginałem. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, wymienimy jedynie ogniwa, podłączając je do elektroniki wymontowanej ze starej baterii. Dzięki temu nadal będziesz widzieć informację o jej kondycji w systemie swojego telefonu iPhone 15.

Zleć wymianę baterii w iPhone 15 – udzielamy rocznej gwarancji na usługę!

Niezależnie od tego, jaką formę tej usługi wybierzesz, zyskujesz pewność, że zostanie wykonana profesjonalnie. Potwierdzamy to, udzielając na nią aż 12-miesięcznej gwarancji! Jesteśmy terminowi, dbamy o estetykę napraw (brak śladów ingerencji w urządzenie) oraz zapewniamy fachową obsługę. Aby zlecić wymianę baterii w iPhone 15, musisz jedynie wypełnić zgłoszenie na stronie i dostarczyć do nas telefon możesz skorzystać z wygodnej opcji wysyłki!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 15 » Wymiana baterii iPhone 15