Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 12 Pro

Przepełnienie pamięci wewnętrznej to problem, z którym spotyka się wielu użytkowników telefonów iPhone 12 Pro. Jeśli dotyczy to także Ciebie, skontaktuj się z naszym profesjonalnym serwisem urządzeń Apple. Zamiast nieustannie usuwać zdjęcia i aplikacje, które być może jeszcze Ci się przydadzą, zleć zwiększenie pojemności dysku smartfonu. Wymienimy pamięć NAND na większą, np. 512 GB czy 1 TB, wystawiając roczną gwarancję – wypełnij formularz na stronie, aby zlecić usługę i otrzymać bezpłatną wycenę!

Zajmiemy się wymianą pamięci NAND również w przypadku, gdy ta obecnie znajdująca się w telefonie uległa awarii. Wystarczy, że dostarczysz do nas telefon iPhone 12 Pro z taką usterką – możesz zrobić to osobiście lub korzystając z bezpłatnej i ubezpieczonej przesyłki kurierskiej.

Zdiagnozujemy urządzenie, wycenimy naprawę i po Twojej akceptacji przedstawionych kosztów zajmiemy się wymianą. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone części – skorzystaj z usługi już dziś!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Pro

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

Face ID nie działa iPhone 12 Pro

Nie włącza się iPhone 12 Pro

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Pro » Zwiększenie pojemności/naprawa NAND iPhone 12 Pro