Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Jedną z powszechniejszych usterek smartfonu jest pęknięcie szybki wyświetlacza. Pełni ona funkcję ochronną dla ekranu i zbita znacząco utrudnia korzystanie z niego. Jeśli masz iPhone 11 Pro Max z takim defektem, zleć naprawę w naszym serwisie Gwarantujemy konkurencyjne ceny, terminową realizację usług oraz profesjonalną obsługę klienta!

Montaż nowej szybki w iPhone 11 Pro Max w naszym serwisie jest niedrogi, a po jego wykonaniu otrzymasz roczną gwarancję. Zgłoszenie serwisowe wygenerujesz wygodnie na stronie, a telefon możesz dostarczyć do nas kurierem – pokryjemy koszty wysyłki w obie strony, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej pomocy. Diagnoza smartfonu oraz wycena naprawy są darmowe!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 11 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

Zalany iPhone 11 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 11 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 11 Pro Max

Nie włącza się iPhone 11 Pro Max

Dlaczego warto wymienić zbitą szybkę w iPhone 11 Pro Max?

Jeśli uszkodzeniu uległa tylko szybka, a ekran jest w pełni sprawny i reaguje na dotyk, unikniesz konieczności kosztownej wymiany całego wyświetlacza. Warto szybko zdecydować się na naprawę. Szkło chroni bowiem matrycę przed zanieczyszczeniami, które przez pęknięcia mogą się do niej swobodnie dostawać i w konsekwencji ją uszkodzić.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 Pro Max » Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max