iPhone SE nie włącza się

Jedną z najgorszych rodzajów usterek, jaka może spotkać użytkowników telefonów, jest brak możliwości włączenia urządzenia. Na taką awarię narażony jest każdy smartfon, w tym m.in. iPhone SE, w przypadku którego jej diagnozą może zająć się nasz profesjonalny serwis sprzętu marki Apple. Dokładnie ustalimy przyczynę problemu i przygotujemy wycenę jego usunięcia – jeśli ją zaakceptujesz, zajmiemy się naprawą, gwarantując terminową realizację

Dlaczego iPhone SE przestał się włączać?

Usterka tego typu wymaga bardzo wnikliwej analizy przy wykorzystaniu certyfikowanych narzędzi, gdyż możliwych powodów jej wystąpienia jest wiele. Biorąc pod uwagę te najczęściej spotykane, należy wymienić:

  • błędy w oprogramowaniu telefonu,
  • uszkodzenie pamięci NAND (wbudowany dysk twardy),
  • usterki w obrębie płyty głównej,
  • niesprawność baterii.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 13

Wymiana szybki iPhone 13

Wymiana tylnego szkła iPhone 13

Wymiana baterii iPhone 13

Zalany iPhone 13

Wymiana szkła aparatu iPhone 13

Wymiana aparatu iPhone 13

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 13

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13

Wymiana mikrofonu iPhone 13

Face ID nie działa iPhone 13

Nie włącza się iPhone 13

Nasza firma zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w diagnozowaniu i serwisowaniu sprzętu marki Apple. Są oni w stanie bardzo precyzyjnie ustalić powód braku możliwości włączenia telefonu iPhone SE.

Zleć darmową diagnozę, zepsutego iPhone SE

Wysłanie do nas zgłoszenia serwisowego jest niezobowiązujące. Gdy otrzymamy niewłączający się telefon iPhone SE (możesz go dostarczyć osobiście lub wysłać) przeprowadzimy diagnozę, która jest całkowicie bezpłatna. Po zapoznaniu się z wyceną naprawy masz prawo zrezygnować z realizacji usługi bez ponoszenia kosztów. Jeśli jednak się na nią zdecydujesz, uzyskasz pewność, że Twój smartfon odzyska pełną sprawność,
czego potwierdzeniem będzie roczna gwarancja – zapraszamy do kontaktu!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » iPhone SE nie włącza się