Face ID nie działa iPhone 12 Pro

Jedną z najtrudniejszych do usunięcia usterek w telefonach Apple jest ta związana z uszkodzeniem modułu Face ID. To zaawansowane technologicznie urządzenie odpowiedzialne za identyfikację biometryczną. Rozpoznaje twarz użytkownika smartfonu, umożliwiając m.in. odblokowanie ekranu czy autoryzację płatności mobilnych. Jeśli się zepsuje, jego naprawę powinieneś zlecić profesjonalistom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Nasz serwis dysponuje odpowiednimi narzędziami do wykonywania takich prac, a do tego zatrudnia zespół najlepszych serwisantów Apple. Podejmiemy próbę usunięcia usterki Face ID w telefonie iPhone 12 Pro bez narażania Cię na koszty – zleć darmową diagnozę już dziś.

Powodów awarii tego modułu może być wiele i niestety w niektórych przypadkach jej usunięcie jest niemożliwe. Z tego powodu każdy telefon z taką usterką bardzo wnikliwie diagnozujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie ustalić, czy naprawa w danym przypadku przyniesie oczekiwany efekt – przywrócenie pełnej sprawności modułu Face ID. Wycenę usługi serwisowej przygotowujemy tylko wtedy, gdy mamy pewność możliwości jej realizacji!

Pamiętaj, że telefon iPhone 12 Pro możesz dostarczy ć nam osobiście do siedziby w Kielcach lub bezpłatnie wysłać kurierem, zlecając naprawę poprzez stronę internetową.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 12 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 12 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 12 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 12 Pro

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 12 Pro

Wymiana baterii iPhone 12 Pro

Zalany iPhone 12 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 12 Pro

Wymiana aparatu iPhone 12 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 12 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 12 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 12 Pro

Face ID nie działa iPhone 12 Pro

Nie włącza się iPhone 12 Pro

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 12 Pro » Face ID nie działa iPhone 12 Pro