Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Charakterystycznym elementem większości współczesnych telefonów marki Apple jest szkło pokrywające plecki obudów. Znacząco poprawia estetykę tych urządzeń, ale jednocześnie jest bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne. Gdy zostanie zbite, wymiana jest możliwa, ale wymaga ogromnego doświadczenia i przede wszystkim dostępu do specjalistycznych narzędzi.

To jedne z wielu cech wyróżniających nasz serwis, dlatego zapraszamy do kontaktu, jeśli masz smartfon iPhone 14 Pro Max z taką usterką. Profesjonalnie i terminowo wymienimy w nim tylne szkło, gwarantując konkurencyjną cenę usługi.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła w iPhonie 14 Pro Max przy zachowaniu najwyższego poziomu estetyki

Zlecając nam wykonanie takiej naprawy, zyskujesz pewność, że telefon będzie wyglądać jak nowy. Mamy duże doświadczenie w wymianie tylnego szkła iPhone’a 14 Pro Max, więc usługę realizujemy z zachowaniem najwyższego poziomu estetyki – bez pozostawiania widocznych śladów ingerencji w obudowę urządzenia. Jednocześnie dbamy o zachowanie pełnej funkcjonalności smartfona, w tym m.in. w zakresie ładowania bezprzewodowego.

Potwierdzeniem tego wszystkiego jest aż roczna gwarancja, którą wystawiamy na każdą taką usługę. Wycena jej wykonania jest darmowa, dlatego już dziś wygeneruj zgłoszenie serwisowe na stronie. Zleć wymianę tylnego szkła telefonu iPhone 14 Pro Max kompetentnym serwisantom z certyfikacją Apple. Ofertę kierujemy do osób z całej Polski, gdyż realizujemy naprawy zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo, udostępniając klientom możliwość skorzystania z bezpłatnej przesyłki kurierskiej.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max