Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Jesteś zadowolonym użytkownikiem telefonu iPhone 14 Pro, ale niestety na jego przedniej szybce pojawiło się pęknięcie, które wygląda bardzo nieestetyczne? To dość częsta i na szczęście stosunkowo niedroga w naprawie usterka. Uszkodzone szkło należy wymienić na nowe i jeśli chcesz to zrobić, zgłoś się do naszego
serwisu sprzętu marki Apple.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz wykorzystywaniu specjalistycznych narzędzi wykonujemy taką usługę szybko i przede wszystkim zawsze terminowo. Jednocześnie gwarantujemy najwyższy poziom estetyki naprawy – iPhone 14 Pro po wymianie przedniej szybki będzie wyglądać jak fabrycznie nowy! Już dziś wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

12-miesięczna gwarancja na wymianę szybki w iPhonie 14 Pro!

Telefon z taką usterką dostarcz osobiście do siedziby serwisu w Kielcach lub wyślij do paczkomatu bądź kurierem. Przesyłkę możesz zlecić sam na własny koszt lub bezpłatnie za naszym pośrednictwem! Po otrzymaniu iPhone’a 14 Pro przeprowadzimy jego diagnozę i wycenimy usługę wymiany przedniej szybki.
Gdy zdecydujesz się na naprawę, otrzymasz na nią roczną gwarancję, a jej postęp będziesz mógł śledzić w systemie online.
Jeżeli ekran telefonu prawidłowo reaguje na dotyk i wyświetla obraz bez zniekształceń, zgłoś się do nas jak najszybciej. Przez pęknięcia w szkle mogą przedostawać się zanieczyszczenia oraz wilgoć, co generuje ryzyko uszkodzenia wyświetlacza i konieczność jego wymiany. Montaż nowej szybki będzie zdecydowanie tańszy – zleć bezpłatną wycenę naprawy!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Wymiana szybki iPhone 14 Pro