Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Tylna część obudowy telefonu iPhone 14 Pro w całości pokryta jest szkłem. Poprawia estetykę urządzenia, ale jednocześnie jest ono bardzo narażone na uszkodzenia. Może pęknąć m.in. po upadku smartfonu z wysokości, obiciu go czy nadmiernym wygięciu. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem pozostaje wymiana tego
elementu, czym zajmuje się nasz serwis sprzętu marki Apple – zapraszamy do kontaktu.

Mając ogromne doświadczenie oraz specjalistyczne narzędzia, jesteśmy w stanie wykonać taką usługę z zachowaniem najwyższego poziomu estetyki. Przywrócimy Twojego iPhone’a 14 Pro z pękniętym tylnym szkłem do stanu,
w którym będzie wyglądać jak fabrycznie nowy – bez śladów przeprowadzonego serwisu i z zachowaniem pełnej funkcjonalności!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Zleć specjalistom wymianę tylnego szkła w iPhonie 14 Pro – udzielamy rocznej gwarancji na usługę!

Do każdej takiej naprawy podchodzimy profesjonalnie, dzięki czemu iPhone 14 Pro po wymianie tylnego szkła zarówno pięknie się prezentuje, jak i zachowuje pełną funkcjonalność. Dalej będziesz mógł ładować go bezprzewodowo czy korzystać z modułu Face ID.

Usługę tę realizujemy w konkurencyjnej cenie, którą możesz poznać już teraz – wypełnij na stronie zgłoszenie serwisowe, wyślij do nas telefon (lub dostarcz osobiście) i skorzystaj z bezpłatnej wyceny naprawy. Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam jej wykonanie, otrzymasz na nią aż 12-miesięczną gwarancję!

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro