Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Niektóre szklane elementy smartfonów pełnią funkcję estetyczną, a inne ochronną, jednak wszystkie je łączy wysoka podatność na uszkodzenia. W efekcie jedną z popularniejszych usterek telefonów iPhone 14 Pro Max jest zbicie szkła znajdującego się nad obiektywami tylnych kamer.

Na szczęście można je wymienić i jeśli zmagasz się z taką usterką, skontaktuj się z naszą firmą. Prowadzimy ceniony w Polsce serwis urządzeń marki Apple, w którym zatrudniamy najlepszych specjalistów i inwestujemy w profesjonalne narzędzia. Mamy konkurencyjne ceny i gwarantujemy terminowość – zleć bezpłatną wycenę naprawy, wypełniając zgłoszenie serwisowe na stronie.

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro Max

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro Max

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro Max naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro Max

Wymiana szybki iPhone 14 Pro Max

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro Max

Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max

Zalany iPhone 14 Pro Max

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro Max

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro Max

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro Max

Face ID nie działa iPhone 14 Pro Max

Nie włącza się iPhone 14 Pro Max

Profesjonalna wymiana szkła aparatu w iPhonie 14 Pro Max

Nasi serwisanci dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz możliwości korzystania z najlepszych narzędzi gwarantują pełną satysfakcję z efektów realizacji usługi wymiany tego elementu telefonu. Montują wysokiej jakości nowe szkło, a do tego z ogromną precyzją podchodzą do kwestii związanych z ponownym uszczelnieniem aparatu. Jednocześnie dbają o estetykę serwisu – iPhone 14 Pro Max wróci do Ciebie bez jakichkolwiek śladów ingerencji w jego obudowę!

Wysoką jakość usług serwisowych potwierdzamy wystawaniem na nie aż rocznej gwarancji. Jeśli zlecisz nam naprawę, jej postęp będziesz mógł na bieżąco śledzić w systemie online. Zgłoś się więc do nas i wyślij telefon iPhone 14 Pro Max z pękniętym szkłem aparatu lub dostarcz go osobiście – mamy siedzibę w Kielcach.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro Max » Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro Max