Wymiana mikrofonu iPhone SE

Jeśli coraz częściej podczas rozmów telefonicznych musisz powtarzać wypowiadane słowa, gdyż rozmówcy mają problem ze zrozumieniem Ciebie, powodem może być uszkodzenie mikrofonu. To przypadłość dotykająca wiele telefonów marki Apple, w tym popularny model iPhone SE.

Jeśli masz smartfon z taką usterką, dostarcz go do naszego serwisu – możesz zlecić wysyłkę kurierską. Zajmiemy się naprawą, wymieniając uszkodzoną część i wystawiając na usługę aż 12-miesięczną gwarancję!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone SE

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone SE

Zobacz jakie inne usterki iPhone SE naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone SE

Wymiana szybki iPhone SE

Wymiana tylnego szkła iPhone SE

Wymiana baterii iPhone SE

Zalany iPhone SE

Wymiana szkła aparatu iPhone SE

Wymiana aparatu iPhone SE

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone SE

Wymiana głośnika rozmów iPhone SE

Wymiana mikrofonu iPhone SE

Touch ID nie działa iPhone SE

Nie włącza się iPhone SE

Na czym polega wymiana mikrofonu w iPhone SE?

W przypadku tego smartfonu mikrofon stanowi część złożonego modułu, w skład którego wchodzi jeszcze gniazdo do ładowania oraz głośnik. Jeśli więc dojdzie do uszkodzenia urządzenia rejestrującego dźwięk, należy wymienić cały powyższy element.

W naszej firmie dysponujemy certyfikowanymi narzędziami do wykonywania takich napraw, a do tego zatrudniamy kompetentnych serwisantów. Jednocześnie używamy wyłącznie oryginalnych części Apple, dlatego po wykonaniu usługi znów będziesz mógł się cieszyć bardzo wysoką jakością rozmów na
telefonie iPhone SE.

Zleć nam wymianę modułu z mikrofonem w iPhone SE!

Już dziś skorzystaj z naszej oferty – wypełnij zgłoszenie serwisowe na stronie i wyślij iPhone SE z uszkodzonym mikrofonem. Po wykonaniu diagnozy przygotujemy wycenę naprawy i jeśli ją zaakceptujesz, otrzymasz darmową przesyłkę kurierską w obie strony! Do tego postęp naprawy możesz wygodnie śledzić w
systemie online, a ze swoje strony gwarantujemy terminowość jej wykonania

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone SE » Wymiana mikrofonu iPhone SE