Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Niezależnie od tego, jak bardzo dbasz o swój iPhone 14, wystarczy chwila nieuwagi, aby uszkodzić jego wyświetlacz. Często kończy się to tylko zbiciem szybki (org. „ochronnej szybki” – ochronna szybka to akcesorium, które montujemy lub nie po zakupie telefonu.

Tutaj powinna być mowa o szkle, które jest fabrycznie na wyświetlaczu, po nim poruszamy palcem wybierając funkcje), co pogarsza estetykę telefonu i w pewnym stopniu może utrudniać korzystanie z niego. Czasem jednak zdarzenie takie ma poważniejsze konsekwencje – np. brak obrazu czy reakcji na dotyk.

W takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest wymiana części na nową,
czym zajmie się nasz serwis. Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy konkurencyjną cenę naprawy!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14

Wymiana szybki iPhone 14

Wymiana tylnego szkła iPhone 14

Wymiana baterii iPhone 14

Zalany iPhone 14

Wymiana szkła aparatu iPhone 14

Wymiana aparatu iPhone 14

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14

Wymiana mikrofonu iPhone 14

Face ID nie działa iPhone 14

Nie włącza się iPhone 14

Dlaczego warto zlecić nam wymianę wyświetlacza w iPhonie 14?

Zlecając nam taką usługę serwisową, będziesz mógł wybrać pomiędzy montażem wyświetlacza oryginalnego od Apple lub tańszego zamiennika, ale o porównywalnej jakości. Niezależnie od tego, na które rozwiązanie się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że wymianą zajmą się doświadczeni serwisanci.

Do tego zawsze otrzymasz aż roczną gwarancję na naprawę – przywrócimy Twój iPhone 14 do pełnej sprawności! Skorzystaj z formularza na stronie i zgłoś się do nas już dziś – wycena usługi wymiany wyświetlacza jest bezpłatna i niezobowiązująca

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 » Wymiana wyświetlacza iPhone 14