Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Każdy telefon marki Apple, w tym iPhone 11, gwarantuje wysok ą jakość rozmów głosowych. W efekcie jeśli jesteś jego użytkownikiem i masz trudności z usłyszeniem swojego rozmówcy, prawie na pewno oznacza to problem z głośnikiem rozmów. Może to wynikać zarówno z jego usterki, jak i zanieczyszczenia chroniącej go siateczki. Nasz serwis zajmie się diagnozą tej awarii i jej usunięciem – zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalna diagnoza i naprawa głośnika rozmów w iPhonie 11

Telefon z podejrzeniem uszkodzenia głośnika rozmów możesz dostarczyć nam osobiście do siedziby serwisu w Kielcach lub zlecić darmową wysyłkę kurierem. Po otrzymaniu urz ądzenia zajmiemy się jego profesjonalną diagnozą i jeśli usterka zostanie potwierdzona, przygotujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę jej usunięcia!

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 11

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 11

Zobacz jakie inne usterki iPhone 11 naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 11

Wymiana szybki iPhone 11

Wymiana tylnego szkła iPhone 11

Wymiana baterii iPhone 11

Zalany iPhone 11

Wymiana szkła aparatu iPhone 11

Wymiana aparatu iPhone 11

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 11

Wymiana głośnika rozmów iPhone 11

Wymiana mikrofonu iPhone 11

Face ID nie działa iPhone 11

Nie włącza się iPhone 11

Gdy zgodzisz się na realizację usługi, wyczyścimy głośnik lub wymienimy go na nowy, oryginalny od Apple, zależnie od powodu niskiej jakości dźwięku. Proces naprawy możesz śledzić online przez całą dobę, a po jej zakończeniu otrzymasz aż rok gwarancji! Już dziś wyślij zgłoszenie serwisowe poprzez naszą stronę internetową.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 11 » Wymiana głośnika rozmów iPhone 11