Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Borykasz się z awarią działania modułu Face ID w telefonie iPhone 14 Pro? Jego naprawa zazwyczaj jest możliwa, ale wymaga ogromnego doświadczenia, specjalistycznej wiedzy oraz dostępu do profesjonalnych narzędzi.

Wszystkim tym może pochwalić się nasz serwis sprzętu marki Apple, który podejmie się przywrócenia tego elementu do pełnej sprawności. Usługi diagnozy usterki oraz wyceny jej usunięcia są
bezpłatne, dlatego już teraz wyślij do nas telefon iPhone 14 Pro lub dostarcz go osobiście

Czas naprawy:

1-2 dni robocze

Gwarancja:

Aż 1 rok!

Objawy usterki:

pajęczynka, coś innego

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące iPhone 14 Pro

Czy używacie oryginalnych części?

W swojej ofercie mamy oryginalne części dostarczane bezpośrednio przez Apple oraz sprawdzone zamienniki. Wszystko zależy od budżetu jaki planujesz przeznaczyć na naprawę, podczas diagnozy zaproponujemy Ci dwa warianty naprawy: autoryzowaną i nieautoryzowaną.

Czy w trakcie naprawy zostaną usunięte dane z mojego urządzenia?

Nie usuwamy danych z urządzenia bez zgody właściciela, jednak nie bierzemy za nie odpowiedzialności. Każda naprawa obarczona jest ryzykiem ich utraty. Dlatego przed każdym rozstaniem się z urządzeniem polecamy wykonanie kopii zapasowej. Więcej na jej temat dowiesz się w tym miejscu.

Czy po naprawie urządzenie będzie wyświetlać błąd „important message”?

Błąd „important message” to informacje dla użytkownika, że w dany egzemplarz poddano nieautoryzowanym modyfikacją i przez zamontowane w nim części może nie działać w taki sposób jaki gwarantuje producent. Wszystko zależy od wyboru części z których skorzystasz, jesteśmy certyfikowani przez firmę Apple do naprawy urządzeń przy wykorzystaniu oryginalnych podzespołów, które po specjalnej konfiguracji nie powodują wyświetlania się tej informacji.

Ile dajecie gwarancji na swoje usługi?

12 miesięcy, jesteśmy pewni naszej jakości!

Inne usterki iPhone 14 Pro

Zobacz jakie inne usterki iPhone 14 Pro naprawiamy!

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

Wymiana szybki iPhone 14 Pro

Wymiana tylnego szkła iPhone 14 Pro

Wymiana baterii iPhone 14 Pro

Zalany iPhone 14 Pro

Wymiana szkła aparatu iPhone 14 Pro

Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

Zwiększenie pojemności / naprawa pamięci NAND iPhone 14 Pro

Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

Face ID nie działa iPhone 14 Pro

Nie włącza się iPhone 14 Pro

Gwarantujemy pełną sprawność modułu Face ID po jego naprawie!

Z racji wysokiego poziomu skomplikowania tego podzespołu, po otrzymaniu telefonu z niesprawnym modułem Face ID, bardzo dokładnie analizujemy przyczynę usterki. Naprawy podejmujemy się tylko w przypadku, gdy mamy absolutną pewność, że zakończy się ona pełnym sukcesem – unikamy narażania klientów na niepotrzebne koszty! Za serwis odpowiadają specjaliści z certyfikacją Apple, którzy korzystają z
profesjonalnych narzędzi.

Po jego zakończeniu moduł Face ID telefonu iPhone 14 Pro odzyska pełną, fabryczną sprawność, co zostanie potwierdzone roczną gwarancją.
Jesteśmy terminowi, zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i zawsze oferujemy konkurencyjne ceny za usługi. Jeśli więc doświadczyłeś takiej usterki smartfonu, oddaj go w ręce naszych specjalistów – wypełnił zgłoszenie serwisowe na stronie.

Nie masz czasu odwiedzić naszego salonu?

Możesz załatwić cały proces naprawy bez wychodzenia z domu. Zgłoś swoją usterkę online i wyślij swój sprzęt do nas!

Strona główna » iPhone 14 Pro » Face ID nie działa iPhone 14 Pro